Author: 5***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 還沒戴,但頭髮看上去挺多的
顏色: 漸層棕色
Price: HK$138.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 250 g |
| 長度 | 41 cm |
| 頭圍 | 54 cm |
| SKU | sb2403271868671493 |
Author: 5***2
Date:
Review: 還沒戴,但頭髮看上去挺多的
顏色: 漸層棕色
Author: m***y
Date:
Review: Very nice, i like it, beautiful ❤️🔥🔥🔥🔥🙏🙏😊
顏色: 漸層棕色
Author: a***y
Date:
Review: Freeeakin love this wig.
顏色: 漸層棕色
Author: l***a
Date:
Review: Hairstyle stylishness: I adore this one its my 3rd time time to order same wig ♥️♥️♥️I bought this time 4 😍😍😍حلوه حلاوه وجميله طول منتي محافظه عليها طبعا غير كدا بتهيش هي بتقعد معايا شهرين من حلاوت لونها وحلوه القصه جبت منها اربع مرات
顏色: 漸層棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.